25. Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych blisko kwatery Darłowo

Zapraszamy na niezapomnianą podróż w czasie na 25. Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych w Darłówku!

Cieszymy się ogromnie, że możemy Was zaprosić na coroczne wydarzenie, które odbędzie się w pięknej miejscowości Darłówko w dniach 3-9 lipca 2023. To będzie niezwykła okazja, abyście mogli zobaczyć z bliska i doświadczyć historii wspaniałych pojazdów wojskowych.

25. Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych blisko kwatery Darłowo jest jednym z największych tego rodzaju wydarzeń na świecie, przyciągającym pasjonatów militariów z całego globu. Podczas tych niezapomnianych dni będziecie mieli okazję zobaczyć wspaniałe eksponaty, od historycznych czołgów i pojazdów opancerzonych, po samoloty, śmigłowce i wiele innych unikatowych maszyn. Będziecie mogli również porozmawiać z ekspertami, kolekcjonerami i entuzjastami, którzy podzielą się swoją wiedzą i pasją.

Niezapomniane atrakcje czekają na Was nie tylko na terenie zlotu, ale również w okolicy Darłówka. Miasto to ma bogatą historię i piękne plaże, które są doskonałym miejscem na relaks po intensywnym dniu zlotu. Możecie również odkrywać uroki pobliskich miejscowości, takich jak Darłowo, które słynie z malowniczych zabytków i urokliwej atmosfery.

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji, aby zanurzyć się w fascynującym świecie pojazdów wojskowych i poznać ludzi, którzy podzielają Waszą pasję. Zapraszamy Was serdecznie na 25. Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych blisko kwatery Darłowo. Przyjedźcie i dołączcie do nas w tym niezwykłym wydarzeniu!

Aby uzyskać więcej informacji na temat zlotu, harmonogramu wydarzeń i zakwaterowania, odwiedźcie oficjalną stronę internetową. Tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Wam zaplanować udział w tym niezapomnianym wydarzeniu.

Jeżeli chcecie zarezerwować nocleg na ten czas, to zapraszamy na nasze kwatery Darłowo! Oferujemy pokoje gościnne z łazienkami. Do dyspozycji Gości jest wspólna kuchnia na 6 pokoi. Wolny czas można spędzić w świetlicy z darmowym bilardem, pograć w dart’a, posłuchać muzyki lub posiedzieć przy grillu na zewnątrz.

Dojazd z kwatery Darłowo na zlot pojazdów wojskowych to około 3 km.

Do zobaczenia nad morzem!