Atrakcje turystyczne Kwatery Darłowo

Zobacz, co znajdziesz w okolicy!

Atrakcje turystyczne Kwatery Darłowo – zobacz najpopularniejsze miejsca!

szlaki kajakowe kwatery darłowo
Szlaki kajakowe

Do morza w Darłowie wpływają dwie rzeki: Wieprza i Grabowa, które się w nim spotykają. Obecnie obydwie są ulubionymi szlakami kajakowymi miłośników tego sportu. Tutaj spływy kajakowe to nie tylko sprawdzenie siebie i swojej wytrzymałości, ale również wspaniała przygoda, połączona z możliwością poznania zachwycających okolic rzek.

Szlaki turystyczne

Przez Darłowo przebiegają cztery ważne szlaki turystyczne. Obecnie wszystkie dostępne są zarówno dla turystów przemierzających szlaki pieszo, na rowerze, czy tych zmotoryzowanych. Po pierwsze – przejdź się wzdłuż Bałtyku przez nadmorskie kąpieliska, kolejno – zobacz Zamek Książąt Pomorskich i na koniec – przeżyj oczyszczającą podróż drogą św. Jakuba. Wybierz trasę dla siebie i przede wszystkim wypoczywaj aktywnie!

Atrakcje turystyczne Kwatery Darłowo
rejsy z darłowa kwatery darłowo
Rejsy z Darłowa
na Bornholm

Na statku do dyspozycji pasażerów znajduje się obecnie restauracja, dyskoteka oraz kawiarnia, z możliwością zmiany w salę konferencyjną. Oddalona o 55 mil morskich od Darłowa wyspa duńska zwana jest „Majorką Północy”. Wyspa jest bez wątpienia wymarzonym miejscem dla rowerzystów, z całą siecią ścieżek.

Leonardia
inteligentna rozrywka

W poddarłowskiej wsi Krupy, położonej zaledwie 7 km od centrum Darłowa znajduje się Leonardia – park z ponad stu grami jedno oraz wieloosobowymi. Gry przeznaczone są zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych graczy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.