Atrakcje turystyczne Kwatery Darłowo

Zobacz, co znajdziesz w okolicy!

Atrakcje turystyczne Kwatery Darłowo – zobacz najpopularniejsze miejsca!

szlaki kajakowe kwatery darłowo

Szlaki kajakowe

Do morza w Darłowie wpływają dwie rzeki: Wieprza i Grabowa, które się w nim spotykają. Obydwie są ulubionymi szlakami kajakowymi miłośników tego sportu. Spływy kajakowe to nie tylko sprawdzenie siebie i swojej wytrzymałości, ale również wspaniała przygoda, połączona z możliwością poznania zachwycających okolic rzek.

Szlaki turystyczne

Przez Darłowo przebiegają cztery ważne szlaki turystyczne. Wszystkie dostępne są zarówno dla turystów przemierzających szkali pieszo, na rowerze, czy tych zmotoryzowanych. Przejdź się wzdłuż Bałtyku przez nadmorskie kąpieliska, zobacz Zamek Książąt Pomorskich lub przeżyj oczyszczającą podróż drogą św. Jakuba. Wybierz trasę dla siebie i wypoczywaj aktywnie!

Atrakcje turystyczne Kwatery Darłowo
rejsy z darłowa kwatery darłowo

Rejsy z Darłowa

na Bornholm

Na statku do dyspozycji pasażerów znajduje się restauracja, dyskoteka oraz kawiarnia, z możliwością zmiany w salę konferencyjną. Oddalona o 55 mil morskich od Darłowa wyspa duńska, zwana jest „Majorką Północy”. Wyspa jest wymarzonym miejscem dla rowerzystów, z całą siecią ścieżek.

Leonardia

inteligentna rozrywka

W poddarłowskiej wsi Krupy, położonej zaledwie 7 km od centrum Darłowa znajduje się Leonardia – park z ponad stu grami jedno oraz wieloosobowymi. Gry przeznaczone są zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych graczy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.