Rejsy statkiem obok Kwatery Darłowo

Odkryj Skandynawię na Morzu Bałtyckim

Rejsy statkiem obok Kwatery Darłowo

Pasażerska Żegluga Międzynarodowa z Darłowa do Bornholmu - Odkryj Skandynawię na Morzu Bałtyckim

Zapraszamy do wyjątkowego doświadczenia – podróży międzynarodowej z Darłowa do duńskiej wyspy Bornholm. Kołobrzeska Żegluga Pasażerska Sp. z o.o.. – oferują oni rejsy na statku Jantar, które odbywają się przez cały rok.

Statek wypływa z Darłowa o godzinie 7:00 i dociera na Bornholm około 11:30. Powrót z Nexo następuje o 17:30, a przybycie do Darłowa planowane jest około 22:00. Podczas podróży pasażerowie mają do dyspozycji restaurację, dyskotekę oraz kawiarnię, która może zamienić się w salę konferencyjną.

Oddalona o 55 mil morskich od Darłowa bornholmska wyspa (nazywa się ją również „Majorką Północy”). Przede wszystkim jest to wymarzone miejsce dla miłośników rowerowych wycieczek, z gęstą siecią ścieżek. Co więcej, niewielkie odległości pomiędzy miejscami warte zwiedzenia stanowią dodatkowy atut. Bornholm to harmonijne połączenie natury i kultury, z imponującą ilością zabytków. Na wyspie znajdują się między innymi jedyne w Skandynawii białe romańskie kościoły z XII wieku w kształcie rotundy oraz ruiny zamku Hammershus, największej warowni północnej Europy.

Bilety zamów online na stronie Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej, gdzie dostępny jest również pełny cennik i szczegółowe informacje. Należy pamiętać, że armator zastrzega sobie prawo do zmiany cennika i terminów rejsów, dlatego zalecamy sprawdź ich aktualność bezpośrednio na stronie www.kzp.kolobrzeg.pl przed planowanym rejsem. Rejsy statkiem obok Kwatery Darłowo – przygotuj się na niezapomniane przygody na Morzu Bałtyckim, a przede wszystkim odkryj uroki Skandynawii!