atrakcje

Plac zabaw dla dzieci

Na terenie naszego obiektu jest ogrodzony teren z huśtawką, zjeżdżalnią, piaskownicą i zabawkami dla najmłodszych. Tym bardziej wymagającym polecamy nowy plac zabaw w odległości ok. 200 m od naszego obiektu.

Park Wodny

W czasie dokuczliwych upałów lub w przypadku kiepskiej pogody można wspaniale spędzić czas w nowoczesnym kompleksie basenów. Jako jeden z nielicznych na swiecie zawiera basen z woda morska. W swoim składzie ma także basen pełnowymiarowy oraz baseny rekreacyjne jacuzzi i zjeżdżalnie (70m, 104m dł.). W skład kompleksu wchodzi także kręgielnia, sauna fińska oraz restauracje.

Rejs na Bornholm i rejsy po morzu

Z Darłówka można także wybrać się na całodniowy rejs na Bornholm. W ciagu dnia można zwiedzić autokarem z przewodnikiem większosć wyspy, poznać kulturę Danii, obejrzeć przepiękne krajobrazy. Rejs w jedna stronę trwa ok. 1,5-2 godz.
Są także organizowane całodzienne „Rejsy okrężne”. Sklep wolnocłowy, restauracja, bar, dyskoteka.

Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych

Co roku odbywa się także Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych. W ostatnim czasie impreza stała się bardzo medialna. Co roku przyjeżdża coraz więcej hobbystów z różnych części świata.

Koncerty

Organizowane są także koncerty znanych zespołów z Polski i nie tylko. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.